Foot Care Ürün Görseli

FootCare Ayak Kremi Nedir?

FootCare Ayak Kremi Nedir?

 Ayak kokusu birçok sebebe bağlı olarak gerçekleşebilir ve en temelinde bakteri kaynaklı bir problemdir. Bu sebepler arasında en yaygın olanları yanlış ayakkabı seçimi ve çok uzun saatler boyu ayakların ayakkabı içerisinde havasız kalmasıdır. Sebebi her ne olursa olsun, çözümü FootCareile mümkündür. Bu ürün etkili bir şekilde ayak kokusunu gidermeye yarar ve yalnızca bu amaç için üretilmiştir. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterir ve sonrasında da bu etkiyi verimli bir şekilde korur. Ayak kokunuzdan kurtulmak için sağlıklı ve pratik bir yöntemdir.

Nasıl Kullanılır?

                Ürünü kullanmaya başlamadan önce, ayak kokusunu gidermede en önemli faktörün temizlik olduğunu belirtelim. Bu nedenle ayaklarınızı eve geldiğinizde mutlaka yıkamalısınız, koku çok ağır ise bu işlemi sabahları da yapmalısınız. Ayakkabılarınızı da hava alacak bir şekilde cam önüne veya balkona koyabilirsiniz. Sabahları evden çıkmadan, temiz olduğundan emin olduğunuz ayaklarınıza FootCarekremi ince bir tabaka halinde sürüp masaj yaparak iyice yedirin. Ayak tabanı ve parmak aralarına iyice yedirdiğinizden emin olun. Ürün iyice emildikten sonra çorap giyebilirsiniz. Eğer koku probleminiz çok ileri düzeydeyse, bu işlemi günde 2 sefere çıkarıp akşamları ayaklarınızı yıkadıktan sonra da tekrarlayabilirsiniz.

İçerik

                Bitkisel içeriği ile ayak kokusuna sağlıklı bir çözüm sunan FootCare, içerisinde kimyasal madde barındırmamaktadır. Ayakların pH oranı baz alınarak üretilmiştir ve tamamen bitkisel bir formüle sahiptir. Bitki özleri ile anti bakteriyel özellik taşımaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )