Foot Care Ürün Görseli

FootCare Ayak Kremi Nedir?

FootCare Ayak Kremi

Nedir?

                Sürekli ayakkabı içerisinde kalan ayaklar ve beraberinde yanlış ayakkabı seçimi, modern yaşamda ayak kokusuna sebep olabilmektedir. Ayak kokusunun temel nedeni havasızlıktan ve nemden dolayı ayakta oluşan bakterilerdir. Bu bakteriler sağlık açısından bir problem teşkil etmese de ayak kokusuna neden olurlar ve bu da oldukça rahatsız edici bir olaydır. Bu problemin çözümü için geliştirilen FootCare, düzenli olarak kullanıldığında ayak kokusunu tamamen engelleyen bir üründür. Ayak kokusunun kişide yarattığı özgüvensizlik ve tedirginlik hissinin kaybolmasını da beraberinde getirir ve daha sağlıklı ayaklara kavuşmanızı sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Günlük kullanım için tasarlanmış olan FootCareayak kokusunu gidermede etkilidir. Öncelikle ayaklarınızı akşam eve geldikten sonra mutlaka yıkamanız gerektiğini ve ayakkabılarınızı balkon, cam önü gibi hava alabileceği bir yerde gece boyu bekletmeniz gerektiğini hatırlatalım. Sabahları evden çıkmadan önce 1 – 2 dakika boyunca FootCareayak kremini tüm ayağınıza ve parmak aralarına iyice yedirin. Size yeterli gelecek miktarda kullanın ve aşırı dozda kullanmayın. Kremi uygulamadan önce ayaklarınızın temiz olduğundan emin olun. Krem, ayaklar tarafından iyice emildikten sonra durulama yapmayın ve bu şekilde çorabınızı ve ayakkabınızı giyin.

İçerik

                Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan FootCare, içerisinde onlarca farklı bitki barındırır ve bu bitkiler sayesinde ayakta oluşan bakteri oluşumunun önüne geçilmiş olur. İçerisinde zararlı kimyasal barındırmadığından insan sağlığını tehdit edici hiçbir özelliği yoktur ve tamamen sağlıklı ve doğal bir üründür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Cahit Z*
  • ayak kokusunu hemen kesti hayretler içinde kaldım